Birol Uğurlu'ya Kim Sahip Çıkacak

Bulancak Bostanlı köyünden Birol Uğurlu uzun yıllardır Almanyada yasıyor ve birçok askeri projeye imza attı ama Türkiye ve Giresun'da destek yok.
KONUYA İLİŞKİN OLARAK BİROL UĞURLU'NUN
BASIN AÇIKLAMASI ŞÖYLE:

Ben birol ugurlu aslen bulancak bostanli köyündenim cok uzun yillardir Almanyada yasiyorum calisiyorum.
bir cok askeri projede calistim Türk Sati yollayan Roketin imalatinda bulundum.
Leopard Tanklara Parca Ürettim.33 Yildir Makina imalatinda Tecrübem var.

Almanyada Türk Silahli Kuvvetlerimize Aracllar Gerecler Gelistiriyorum Duisburg üniversitesinden Ödül aldim orda ögrenimde gördüm 3 Yil maden Teknik okulundada okudum ayriyeten en büyük hayalim giresuna Atölye kurmak Ar-ge Atölyesi.Giresunda gitmedigim kapi kalmadi valilik kaymakam belediye baskanlari sanayi odasi baskanlari giresun ve bulancaktakiler.

En son Cumhurbaskanima kadar yazdim oradanda bulancak kaymakamina gitti dilekce cevabinda ali fat baskanim ve belediye baskanim bulancak projemi inanilir bulmamislar malisef.mete bahadir beyde kafayi bana takti dilekcem ve parayi yatirmama rağmen arsa vermiyor.

Mete beyi makama getiren mehmet geldi vekilim Bende gariban kimsem olmadiği için yardim etmiyorlar engelliyorlar Giresunda bulancakta bu muameleye maruz kaliyorum her yil Ağlayarak Almanyaya Gurbete Dönüyorum.Ben bu Sorumsuzlari Allaha Havale Ettim Allah onlardan büyük Yazik giresuna bulancaga yazik diyorum.

Bana Resmen Düşmanlik yapiyor hepsi Ben giresunun evladiyim Almanyada 300 Projenin icinden ödül aldim bir Türk olarak

Giresunluların Buluşma Adresi sitesinden 27.10.2020 tarihinde yazdırılmıştır.