Giresunluların Buluşma Adresi

Tavsiye Et Günün Haberleri Sitene Ekle Ana Sayfam

Künye

   Mardin'den Giresun'a Ziyaret    Sel Camiyi Yıktı, Minare Ayakta    Ak Parti Keşap İlçe Kongresi    Giresun Meydanı Güzelleşiyor    Katip Şadi Vefat Etti    İyi Parti Yeni Yönetimi Tanıtıldı    Liman Sahasındaki Barakalar Yıkılacak    Tirebolu'da Onbinlerce Balık Öldü    Akgün'den Emür'e Teşekkür    Fındıklar Sele Kapıldı   

 
 ARŞİVDE ARAMA

 

 
Giresun’un Avrupa’daki bilim insanlarından oluşan ve yaptığı etkinlikler ile göz dolduran Avrupa Giresunlu Akademis
 
 Reklam
Avrupa Giresunlu Akademisyenler
18 Şubat 2020 Salı 17:28
Giresun’un Avrupa’daki bilim insanlarından oluşan ve yaptığı etkinlikler ile göz dolduran Avrupa Giresunlu Akademisyenler Derneği yeni yönetim kurulunu belirledi.

Çoğunluğu genç beyefendi ve genç hanımefendilerden oluşan yeni yönetim kurulu farklı ve farkın dalık yaratan bir oluşum olarak hizmet etmeye başladı.

Mevcut başkan Cevdet Maraş tarafından oluşturulan yeni yönetim kurulunun seçildiği kongrede katılımcılara bir konuşma yapan Cevdet Maraş kısaca şu konulara değindi.” Yıllar içinde Avrupa da çeşitli alanlarda eğitim ve öğretim alanında faaliyet gösteren akademisyenlerimizi bir çatı altında toplayarak geldiğimiz toplumun özelliklerini halen yaşamakta olduğumuz Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde özellikle üniversite kürsülerimiz de yalın bir şekilde doğru anlatmak hedefimiz oldu. Artık bizleri daha detaylı ve özgün faaliyet programları bekliyor.

2020 yılından başlayarak Çeşitli kültürel geziler, burada yaşayan toplumumuzun güncel sıkıntı ve sorunlarını içeren hafta sonu seminer ve sempozyumları, ırkçılığı konu alan tiyatro faaliyetleri, resim sanatı kursları, sportif faaliyetler, Batı Trakya ve Türk gençleri ile belirleyeceğimiz bir proje, Aile piknikleri ve Türk sanat müziği gibi çalışmaları ilk etapta planlıyoruz. Bu güne kadar derneğimize katkısı olan bütün sponsor üye ve destekçilerimize teşekkürü borç biliyorum. Yolumuz açık olsun yeni yol arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Yapılan seçim ile oluşturulan yeni yönetim kurulu ve görevleri belli oldu. Buna göre;

Cevdet Maraş Yönetim Kurulu Başkanı
Gamze Küçük Mali Sorumlu
Muharrem Köymen Mali Sorumlu
Emine Maraş Yazman
Büşra Taşıtçı Yönetim Kurulu Üyesi
Eda Ezgi Karakaş Yönetim Kurulu Üyesi
Çiğdem Maraş Yönetim Kurulu Üyesi
Çiğdem Keskin Yönetim Kurulu Üyesi
Kenan Külekçi Yönetim Kurulu Üyesi
Şahin Çelik Yönetim Kurulu Üyesi


Yapılan kongre ile yeni seçilen yönetim kurulunun yapacağı faaliyetleri dinleyen katılımcılar planlanan faaliyetleri takdirle karşıladılar ve yeni yönetim kuruluna destek olacaklarını açıkladılar.


Kaynak: gurbetcigiresun.eu
Bu Haber Toplam 482 Defa Okunmuştur
Yorum Ekle Yazdır Yukarı
  Haftanın Yazarı
   Diğer Yazarlar

 

 

 

 :: Ana Sayfa :: Günün Haberleri :: Haber Arşivi :: İletişim

  Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2000-2006 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Sayfa Üretimi: 0.6151  | Teknik Destek: Cizginet
Online:  Bugün: 231 Toplam: 1,320,605
Haberler artık Outlook'ta